ZAHRADNÍ  PORADENSTVÍ

Potřebuji poradit se zahradou

   Je krásné potkávat se s lidmi, kteří žijí vlastní zahradou. Snažím se naladit s majitelem zahrady nebo pozemku na stejnou notu a usnadnit tak jeho "práci" při  tvorbě zahrady. K tomu slouží zahradní poradenství.

   Můžeme spolu tvořit jak dlouho budete chtít.  Zahradní poradenství můžete využít kdykoliv, na začátku nebo v průběhu tvorby svojí vlastní zahrady.

   Během našeho setkání na pozemku, na zahradě se dozvíte, jaké rostliny mohou růst na kterých stanovištích, jak např. rozčlenit zahradu tak, aby se stala zajímavým místem, jak na údržbu zahrady a mnoho dalšího.

   Můžete také ode mne dostat konkrétní řešení části zahrady, např. náčrt části zahrady s osazovacím plánem a konkrétním seznamem rostlin (např. návrh záhonu u domu, návrh zeleně podél plotu,....)

   Zahradní poradenství můžete také věnovat blízkým, rodičům jako dárek k narozeninám, k Vánocům,...

Zahradní poradenství v Praze a ve středočeském kraji

Poradenství probíhá většinou 3-4 hodiny.

1 návštěva na daném místě = 2000 Kč celkem včetně dopravy (viz. níže). 

V ceně kurzu je zahrnuta doprava do 20 km od centra Prahy.  Nad 20 km od centra je třeba počítat s cenou 7 Kč / km navíc (za každý směr).

Přijedu ráda i do jiného kraje, cena dle domluvy.


Reference:

"Moc děkuji za doplnění ke konzultaci a příjemné dopoledne. Teď máme pocit, že už víme, jak můžeme začít zakládat zahradu." Nela Kubelková


Chcete poradit s Vaší zahradou? Napište mi!                                                                                              

Poskytuji zahradní poradenství pro okrasné i jedlé zahrady.