O MNĚ


Vystudovala jsem Českou zemědělskou univerzitu, zahradnický obor. Pravidelně se účastním zahradních seminářů, konferencí. Mimo jiné kurzy jsem absolvovala kurz pro poradce přírodních zahrad spolku Přírodní zahrada.

Navrhuji zahrady, ráda je s ostatními realizuji a udržuji:-). Své nemalé zkušenosti mohu využít při poskytování zahradního poradenství. K návrhům zahrad přikládám plán údržby, aby si zahrada zachovala dlouho svoji specifickou atmosféru.

Několik let jsem se podílela na zakládání květinové farmy zaměřenou na vazbu přírodných kytic. Vznikl tak projekt, dnes slušná firma s názvem Kytky od potoka  -  Kytky od potoka.

Momentálně také částečně pracuji v obecně prospěšné společnosti ENVIRA na Toulcově dvoře (www.setrnepoctive.cz), kde spoluřídím zahradnictví. Pěstujeme společně s lidmi se zdravotním znevýhodněním zeleninu, bylinky, květiny, vážeme kytice, staráme se částečně o přírodní areál.

Nejraději se věnuji přírodním zahradám s ekologickým přístupem, venkovským zahradám i městským zahradám. Na zahradách tvořím, navrhuji a poté uplatňuji svoji fantazii v reálném světě - Zahradní poradenství, projekce a realizace přírodních zahrad.